Honeybee – pinigai už įjungtą kompiuterį

Ilgokai ieškojau kažko panašaus.Honeybee įmonė, kuri moka pinigus už tai, kad laikomas įjungtas kompiuteris su sparčiu internetu. Per dieną pavyksta šiek tiek daugiau nei 20 centų, tai per mėnesį galima tikėtis apie 6-7 eurus. Honeybee jūsų interneto srautą panaudoja įvairioms IP paslaugoms, kaip pavyzdžiui IPTV televizijai ar VoiP, apps’ų testavimui ir t.t.Honeybee savo tinklalapyje skelbia, kad gausite 1 kreditą už 10 MB srauto, kuris vyksta per jus. Taigi už 10 GB uždirbsite 1 USD Norit pasiekti maksimalią sumą, reikėtų kompą prijungti prie interneto laidu, o ne per Wi-Fi. Na, ateityje reikės paeksperimentuot su tup. Išsiimti pinigelius galima į PayPalą arba bitcoinais. Kadangi išmoką galima pasiimti į paypalą manau neturėtu būti apgaulė, nes PayPalas gan griežtai tikrina vartotojus. Dar vyksta jackpot žaidimas, kuriame galima laimėti nemokamai kreditų į savo sąskaitą.


Nutariau patikrinti atsiliepimus Trusted pilot svetainėje. Trusted pilot įvertinimas šitos įmonės gan neblogas.

Parsisiunčiau jų .exe failiuka ir nutariau patikrinti ar neturi „prisegtų“ dovanėlių. Patikrinau virustotal svetainėje jų .exe instaliatorių. Jei kam įdomu įdėsiu nuorodą i skanavimo rezultatus.
Tikrinimo rezultatas paspaudus čia TIKRINIMO NUORODA.
Pridėsiu registracijos nuorodą, per kurią užsiregistravus gausite 5$ į savo vartotojo sąskaitą. <<< REGISTRACIJA ČIA >>>

Posted in Investavimas, Pasyvios pajamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

11 + seventeen =